תיק עבודות

תיק עבודות - אילת פלוס
תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס

אילת+

אפליקציית התיירות הרשמית של העיר אילת, מותאמת לכל מי שמטייל או נופש בעיר אילת. כל המידע על פנאי, אטרקציות, מסעדות, בתי מלון, אירועים וכל מה שקורה באילת.
לראשונה ניתן למצוא את כל המידע העדכני והשימושי ביותר אודות העיר אילת. כל מה שקורה בעיר וכל מה שניתן לעשות באילת. האפליקציה מיועדת לכל מי שמעוניין לדעת על הנעשה בעיר אילת, לקבל מידע תיירותי ותרבותי. האפליקציה מכילה את כל המידע הרלוונטי וכאמור העדכני ביותר אודות כל נותני השירות בעיר אילת: מלונות, אטרקציות, מסעדות ובתי קפה, בארים, מועדוני לילה, צלילה, קניות. כמו כן כל המידע השימושי לתייר להתמצאות בעיר כגון: תחבורה, המרת כספים, דואר, מעברי גבול, רפואה ועוד.

להורדת האפליקצייה

קופונשופ

אפליקציית הקופונים של אילת המספקת הנחות ודילים מדהימים בכל האטרקציות באילת.
קופונשופ מאגד את כל מותגי האופנה המובילים באילת , מבצעים מדהימים ומעניק לכם מצעי ענק במסעדות באילת במחירים השווים לכל כיס.

לאתר קופונשופ

להורדת האפליקצייה

תיק עבודות - קופונשופ
תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס
תיק עבודות - Go Experience
תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס

GoExperience

אפליקציית GoExperience הינה אפליקציית מירוץ בסגנון ה"מירוץ למיליון" שנבנתה עבור חוות הגמלים באילת.
אפליקציה אינטרקטיבית ונוחה לשימוש, המלווה ומדריכה את המתחרים במעבר בין התחנות השונות במירוץ.
את האפליקציה ניתן לנהל מתכנת מחשב שולחני\נייד, תכנון מסלולים, הזנת קבוצות מתחרים, הצגת מפות, טריוויה ועוד המון אפשרויות שונות על מנת לספק את החוויה המהנה והטובה ביותר עבור המתחרים במירוץ.

השליח

תוכנת ה"שליח" מבית C-DIGITAL הינה מערכת ניהול שליחים, הזמנות ומעקב אחר תשלומים.
הממשק בנוי בסגנון המאפשר עבודה נוחה וברורה לבעל העסק וצפייה בדוחות המונפקים מהמערכת.
במערכת זו ניתן להגדיר שליחים, מחירי משלוחים, צפייה בהזמנות הפתוחות, הזמנות שנסגרו, ביטול משלוחים ועוד אפשרויות שונות המקלות על בעל העסק בניהול השליחים.

תיק עבודות - השליח
תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס תמונת מסך מהאפליקציה אילת פלוס
תיק עבודות - מרכז הגלישה'
תמונת מסך מהאתר של מרכז הגלישה תמונת מסך מהאתר של מרכז הגלישה

מרכז הגלישה

מועדון הגלישה SURF CENTER קיים מעל 23 שנה ותמיד היווה את חוד החנית בתחום הימי בארץ המדריכים שלנו עוברים הכשרה מקצועית בסטנדרט גבוהה וחלקם בוגרי קורס מדריכים בווינגייט בהתמחות שייט. גישה חיובית וסבלנית כלפי התלמידים היא ערך עליון אצלנו ויוצרת אווירת לימוד נינוחה ונעימה. המועדון ממוקם בעיר אילת, חוף אלמוג, מול מלון אורכידאה ריף. מזג האוויר הנוח בכל ימות השנה, המים הנעימים ואופי הים, מציבים את אילת כמקום הטוב ביותר ללימוד גלישת רוח בארץ ובין הטובים בעולם .

לאתר של מרכז הגלישה