קצת עלינו
חברת CDIGITAL הינה בית תוכנה אשר נותן מענה לכל תחום הדיגיטל, בין השאר: פיתוח ובניית תוכנות מחשב, פיתוח עיצוב ובניה של אתרי אינטרנט (אתר תדמיתי מכירתי, דפי נחיתה, מערכת מובנית בתוך האינטרנט ) אתרים מותאמים למכשירים ניידים ולמסכים רחבים, תוכנה ניהולית למשרד, כלי עזר לניהול מלאי, ניהול תורים משלוחים, חנויות אינטרנטיות, אפליקציות לניידים: אנדרואיד ו IOS, פיתוח משחקים (עיצוב, ציור הנפשה תכנות למחשב קונסולות וניידים), קידום אתרים והנגשת אתרים.
בין שירותינו

אתרים

צוות התכנון של C-DIGITAL מתמחה בפיתוח ממשק משתמש נגיש ואינטואיטיבי וביצירת חווית משתמש נוחה. התוצרים האיכותיים שאנו מספקים בתחום ה-UX וה-UI, מבוססים על ידע מקצועי והיכרות מעמיקה עם התנהגות צרכנים במגוון אתרי אינטרנט.

אפליקציות

פיתוח אפליקציות מורכבות עם אתגרי פיתוח רבים: מספר גדול של משתמשים, הצגת כמויות גדולות של מידע, התקשרות מאובטחת עם מערכות פנים ארגוניות. בניית אתרים מסוג זה מחייבת רמת פיתוח ומימוש טכנולוגי גבוה. דפוסי הגלישה כיום, הכוללים גידול משמעותי בגלישה ממכשירים ניידים ושימוש בריבוי ערוצים, הציבו אתגרים חדשים לעולם הפיתוח הדיגיטלי ולכן צוות C-DIGITAL אינו מתמקד בפיתוח אפליקציה בודדת, אלא בבניית תשתית מובייל ארגונית אמיתית, כזאת המשמשת מנוע צמיחה משמעותי עבור העסק / החברה.

עמדות קיוסק

עמדות מידע אינטרקטיביות ונגישות לכלל האוכלוסיות וכן עמדות מכירה והדפסה של כרטיסים לאירועים, כנסים, הופעות ועוד.

חיישנים ואלקטרוניקה

פיתוח מערכות חיישנים למטרות שונות

הטכנולוגיות שלנו
CDIGITAL משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כגון ASP.NET CORE 2, Unity, Xamarin ועוד רבות אחרות. אנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים ופיתוחים בכל תחומי הטכנולוגיה על מנת לתת לקוחותינו את המענה הטוב ביותר ובצורה הטובה ביותר.
הפרוייקטים האחרונים שלנו

מכרטס

מכרטס הינה פלטפורמה ייחודית שנבנתה בכדי לתת מענה ממוקד בתחום מכירת כרטיסים ברשת למגוון תחומים. הופעות, מסיבות, אירועי ספורט, אירועי תרבות, תערוכות וכן קופונים והזמנת מקומות לאטרקציות שונות.
פלטפורמת מכרטס מורכבת מפאנל ניהול עם מבחר אפשרויות רחב ביותר המספק ללקוחותינו שליטה וניהול של אירוע באופן דינאמי לרמת הפרטים הקטנים ביותר.

CRAZY RUN

אפליקציית CrazyRun הינה אפליקציית מירוץ בסגנון ה"מירוץ למיליון" שנבנתה עבור חוות הגמלים באילת. אפליקציה אינטרקטיבית ונוחה לשימוש, המלווה ומדריכה את המתחרים במעבר בין התחנות השונות במירוץ. את האפליקציה ניתן לנהל דרך מערכת אינטרנטית, תכנון מסלולים, הזנת קבוצות מתחרים, הצגת מפות, יצירת משימות ועוד המון אפשרויות שונות על מנת לספק את החוויה המהנה והטובה ביותר עבור המתחרים במירוץ.

עמדת כרטוס

עמדות מכירה שיווקיות ואינטראקטיביות בנקודות אסטרטגיות המאפשרות רכישה עצמאית, בטוחה, נוחה ומהירה ובכך לחסוך בכוח אדם. עמדת המכירה הינה עצמאית לחלוטין ובעלת יכולת להדפיס כרטיסים במקום אותם ניתן לסרוק באמצעות אפליקציית הסורק מבית CDIGITAL ו\או באמצעות סורק ברקוד בנקודת הכניסה לאירוע.

ניטור ובקרה - עיר חכמה

מערכת חיישנים הפזורים בנקודות אסטרטגיות בעיר ומאפשרת ניטור ובקרה על נתונים שונים. לדוגמא: נתוני מזג אוויר (טמפרטורה, לחות, קרינה), כיווני רוח, בקרת רעש, נתוני זיהום אוויר, בקרה על מבנים שונים העלולים לגרום לדליפה של כימיקלים וזאת על מנת להתריע במידה ונמצאו נתונים החורגים מהנורמה ולתת את המענה בזמן הקצר ביותר.

ניתוח פוטנציאל סולארי

מערכת אשר נועדה לסייע לתושבי אילת להתקין מערכות סולאריות על גגות הבתים הפרטיים. מטרת היוזמה הינה להוריד את צריכת החשמל בעיר על ידי ייצור אנרגיה מתחדשת. המערכת עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצורך בדיקת הפוטנציאל מכל גג בעיר.

מערכת הצבעות עסקים

מערכת הצבעות לתחברות בין עסקים, ניתן לדרג את העסק בכוכבים מכוכב אחד ועד חמישה, מנהל המערכת יכול לעקוב אחר ההצבעה בזמן אמת, לסיים את ההצבעה בכל עת ולהציג דף של מועצב הכריז על הזוכים. מנהל המערכת יכול להחליט מי מאושר להשתתף בתחרות ולייצא את כל הנתונים לקובץ אקסל.

צור קשר